Washer; round; M2,5; D=6mm; h=0.5mm; A2 stainless steel; DIN: 125A
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
1963910
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1963910
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; round; M2,5; D=6mm; h=0.5mm; A2 stainless steel; DIN: 125A
| Material | A2 stainless steel |
| Height | 500µm |
| Thread | M2,5 |
| Internal diameter | 2.7mm |
| Outside diameter | 6mm |
| Type of spacer | washer |
| DIN standard | 125A |
| Kind of washer | round |
| ISO standard | 7089 |
| BN standard | 670 |
| PN standard | 82006 |