Washer; round; M6; D=12mm; h=1.6mm; polyamide; DIN: 125A; BN: 1074
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1964453
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1964453
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; round; M6; D=12mm; h=1.6mm; polyamide; DIN: 125A; BN: 1074
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Height | 1.6mm |
| Thread | M6 |
| Internal diameter | 6.4mm |
| Outside diameter | 12mm |
| Type of spacer | washer |
| DIN standard | 125A |
| Kind of washer | round |
| ISO standard | 7089 |
| BN standard | 1074 |
| PN standard | 82006 |