Pneumatic tubing; TPE-U; natural; 8mm; -0.95÷10bar
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
197376
Tootja: FESTO
Tootja tootekood: 197376
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Pneumatic tubing; TPE-U; natural; 8mm; -0.95÷10bar
| Operating temperature | -35...60°C |
| Colour | natural |
| Material | TPE-U |
| Application | water, compressed air |
| Cable external diameter | 4mm |
| Shore hardness | 52 |
| Bending radius | 8mm |
| Type of pneumatic accessories | pneumatic tubing |