Pneumatic tubing; TPE-U; black; 21mm; -0.95÷10bar
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
197392
Tootja: FESTO
Tootja tootekood: 197392
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Pneumatic tubing; TPE-U; black; 21mm; -0.95÷10bar
| Operating temperature | -35...60°C |
| Colour | black |
| Material | TPE-U |
| Application | water, compressed air |
| Cable external diameter | 8mm |
| Shore hardness | 52 |
| Bending radius | 21mm |
| Type of pneumatic accessories | pneumatic tubing |