1980950000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
6.0
Tootekood:
1980950000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1980950000
Spetsifikatsioon tootele 1980950000
| Operating temperature | -50...100°C |
| Contacts pitch | 5mm |
| Connector | socket |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 10 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Body colour | orange |
| Current rating | 24A |
| Spatial orientation | angled |