Splice terminal: rail
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
1988240000-1
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1988240000
Spetsifikatsioon tootele Splice terminal: rail
| Electrical mounting | push-in |
| Colour | grey |
| Body material | wemid |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Width | 10mm |
| Length | 54mm |
| Height | 94mm |
| Body colour | grey |
| Current rating | 57A |
| Number of terminals | 2 |
| Type of splice terminal | rail |