Cable; 9m; DIN plug,both sides; shielded; black; straight; 0÷40°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1CX6-11-0S-009.0
Tootja: 3M
Tootja tootekood: 1CX6-11-0S-009.0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; 9m; DIN plug,both sides; shielded; black; straight; 0÷40°C
| Operating temperature | 0...40°C |
| Impedance | 75Ω |
| Cable length | 9m |
| Connector variant | straight |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | both sides, DIN plug |
| Insulation colour | black |
| Cable application | automatics, industrial applications, industrial electronics, robotics |
| Shield structure | braid made of copper wires |