Diode: switching
Kordarv:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Tootekood:
1N3595
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: 1N3595
Spetsifikatsioon tootele Diode: switching
| Mounting | THT |
| Case | DO35 |
| Max. off-state voltage | 150V |
| Max. forward impulse current | 200mA |
| Load current | 200mA |
| Max. forward voltage | 1V |
| Reverse recovery time | 3µs |
| Type of diode | switching |