Diode: switching
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
1N4148WS-HG3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 1N4148WS-HG3-08
Spetsifikatsioon tootele Diode: switching
| Mounting | SMD |
| Case | SOD323 |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. load current | 150mA |
| Load current | 150mA |
| Max. forward voltage | 1.2V |
| Application | automotive industry |
| Reverse recovery time | 4ns |
| Type of diode | switching |
| Capacitance | 4pF |