Diode: Zener
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1N4733A.133
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: 1N4733A,133
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | THT |
| Case | DO41 |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. load current | 500mA |
| Max. forward voltage | 1.2V |
| Power dissipation | 1W |
| Type of diode | Zener |
| Zener voltage | 5.1V |