Diode: switching; SMD; 75V; 0.15A; SOD323F
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1N914BWS
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: 1N914BWS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: switching; SMD; 75V; 0.15A; SOD323F
| Mounting | SMD |
| Case | SOD323F |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 75V |
| Load current | 150mA |
| Max. forward voltage | 1V |
| Reverse recovery time | 4ns |
| Type of diode | switching |