Motor breaker
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1SAM451000R1019
Tootja: ABB
Tootja tootekood: 1SAM451000R1019
Spetsifikatsioon tootele Motor breaker
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Operating voltage | 208...690V AC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Electrical connection | screw terminals |
| Type of protection | motor breaker |
| Max motor power | 45kW |
| Range of overcurrent release settings | 70...80A |