Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NO; 30A; AF; -25÷60°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1SBL171001R8010
Tootja: ABB
Tootja tootekood: 1SBL171001R8010
Spetsifikatsioon tootele Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NO; 30A; AF; -25÷60°C
| Mounting | for DIN rail mounting, on panel |
| Max. operating current | 30A |
| Operating temperature | -25...60°C |
| Width | 45mm |
| Height | 86mm |
| Type of contactor | 3-pole |
| Integrated auxiliary contacts | NO |
| Contacts configuration | NO x3 |