Contactor, 116 A, DIN Rail, 690 V, 3PST-NO, 3 Pole, 75 kW
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1SFL427001R1311-1
Tootja: ABB
Tootja tootekood: 1SFL427001R1311
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Contactor, 116 A, DIN Rail, 690 V, 3PST-NO, 3 Pole, 75 kW
| Mounting | on panel |
| Max. operating current | 160A |
| Leads | Cage Clamp |
| Width | 90mm |
| Height | 150mm |
| Type of contactor | 3-pole |
| Integrated auxiliary contacts | NC + NO |
| Contacts configuration | NO x3 |