Enclosure: junction box; X: 251mm; Y: 323mm; Z: 170mm; wall mount
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1SL0834A00
Tootja: ABB
Tootja tootekood: 1SL0834A00
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: junction box; X: 251mm; Y: 323mm; Z: 170mm; wall mount
| Mounting | wall mount |
| IP rating | IP55 |
| Type of enclosure | junction box |
| Version | with membrane cable glands |
| Dimension Y | 323mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 251mm |
| Dimension Z | 170mm |
| Cover colour | grey |