Bridge rectifier: single-phase
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
1SMZG10GP TR
Tootja: FAGOR
Tootja tootekood: 1SMZG10GP TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bridge rectifier: single-phase
| Case | MBS |
| Kind of package | reel, tape |
| Electrical mounting | SMT |
| Max. off-state voltage | 1kV |
| Features of semiconductor devices | glass passivated |
| Max. forward impulse current | 35A |
| Load current | 0.8A |
| Max. forward voltage | 1.15V |