Splice terminal: rail
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1SNA165488R2700
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 1SNA165488R2700
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Splice terminal: rail
| Operating temperature | -55...110°C |
| Mechanical mounting | DIN rail |
| Colour | yellow-green, yellow |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Width | 5mm |
| Height | 43.5mm |
| Number of ways | 1 |
| Number of terminals | 2 |
| Type of splice terminal | rail |