ZS4-BK | 1SNK505066R0000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1SNK505066R0000
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 1SNK505066R0000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ZS4-BK | 1SNK505066R0000
| Operating temperature | -55...110°C |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Mechanical mounting | DIN rail |
| Colour | black |
| Body material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Width | 5.2mm |
| Height | 53mm |
| Number of ways | 1 |
| Number of terminals | 2 |
| Mounting rail size | TS32, TS35 |
| Type of splice terminal | rail |