Power supply: switched-mode; 120W; 24VDC; 5A; 85÷264VAC; 90÷300VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1SVR360563R2001-1
Tootja: ABB
Tootja tootekood: 1SVR360563R2001
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; 120W; 24VDC; 5A; 85÷264VAC; 90÷300VDC
| Output current | 5A |
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 85...264V AC, 90...300V DC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| Type of power supply | switched-mode |
| Output voltage | 24V DC |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | screw terminals |
| Kind of power supply | for DIN rail |