Converter: DC/DC; 1W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1T12A_0915D3U
Tootja: GAPTEC Electronic
Tootja tootekood: 1T12A_0915D3U
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W
| Output current | 34mA |
| Mounting | SMD |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Output current 2 | -34mA |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 100kHz |