RFID reader; 35.8x6mm; 1-wire; 12V; f: 13,56MHz; Range: 40mm; 55mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1W-H0-04P MS
Tootja:
Tootja tootekood: 1W-H0-04P MS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; 35.8x6mm; 1-wire; 12V; f: 13,56MHz; Range: 40mm; 55mA
| Mounting | glued |
| Supply voltage | 12V |
| Operating temperature | -20...80°C |
| Kind of connector | cables |
| Interface | 1-wire |
| Cable length | 400mm |
| Frequency | 13.56MHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | LED status indicator |
| Supply current | 55mA |
| Common electrode | anode |
| Range | 40mm |