RFID reader; 10÷30V; Legic RF; 1-wire; Range: 30÷70mm; Ø36.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1W-H0-06-BZ-M12-LG
Tootja: DREXIA
Tootja tootekood: 1W-H0-06 BZ M12 LGC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; 10÷30V; Legic RF; 1-wire; Range: 30÷70mm; Ø36.2mm
| Mounting | M12 screw, screw |
| Supply voltage | 10...30V |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Kind of connector | cables |
| Interface | 1-wire |
| Cable length | 400mm |
| Dimensions | Ø36.2mm |
| Frequency | 13.56MHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | built-in buzzer, LED status indicator |
| Supply current | 215mA |