RFID reader; 12V; 1-wire; buzzer,LED status indicator; 150mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1W-H0-06P BZ MS (12V)
Tootja: DREXIA
Tootja tootekood: 1W-H0-06P BZ MS (12V)
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; 12V; 1-wire; buzzer,LED status indicator; 150mA
| Mounting | glued |
| Supply voltage | 12V |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Kind of connector | cables |
| Interface | 1-wire |
| Cable length | 400mm |
| Frequency | 13.56MHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | built-in buzzer, LED status indicator |
| Supply current | 150mA |
| Common electrode | anode |