RFID reader; 6.5÷30V; 1-wire; Range: 40mm; Ø30.6mm; 30mA; cables
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1W-H3-03 M12
Tootja: DREXIA
Tootja tootekood: 1W-H3-03 M12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; 6.5÷30V; 1-wire; Range: 40mm; Ø30.6mm; 30mA; cables
| Mounting | M12 screw, screw |
| Supply voltage | 6.5...30V |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Kind of connector | cables |
| Interface | 1-wire |
| Cable length | 400mm |
| Frequency | 125kHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Supply current | 30mA |
| Standard | HID, HITAG, UNIQUE |
| Range | 40mm |