RFID reader; 34x7.8mm; 1-wire; 12V; f: 125kHz; Range: 40mm; UNIQUE
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1W-H3-04P
Tootja:
Tootja tootekood: 1W-H3-04P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; 34x7.8mm; 1-wire; 12V; f: 125kHz; Range: 40mm; UNIQUE
| Mounting | glued |
| Supply voltage | 12V |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Kind of connector | cables |
| Interface | 1-wire |
| Cable length | 400mm |
| Dimensions | 34x7.8mm |
| Frequency | 125kHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | LED status indicator |
| Supply current | 12mA |
| Common electrode | anode |
| Standard | UNIQUE, HID, HITAG |
| Range | 40mm |