RFID reader; built-in buzzer; 36x2x26.7mm; 1-wire; 12V; f: 125kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1W-H3-06-BZ-M12
Tootja: DREXIA
Tootja tootekood: 1W-H3-06 BZ M12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; built-in buzzer; 36x2x26.7mm; 1-wire; 12V; f: 125kHz
| Mounting | M12 screw, screw |
| Supply voltage | 12V |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Kind of connector | cables |
| Interface | 1-wire |
| Cable length | 400mm |
| Dimensions | 36x2x26.7mm |
| Frequency | 125kHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | built-in buzzer, LED status indicator |
| Supply current | 160mA |
| Common electrode | anode |
| Standard | UNIQUE, HID, HITAG |
| Range | 40mm |