Fuse: fuse; 80A; 3.6kV; industrial
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
1YMB710731M2811
Tootja: ABB
Tootja tootekood: 1YMB710731M2811
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 80A; 3.6kV; industrial
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 52W |
| Length | 292mm |
| D dimension | 87mm |
| Current rating | 80A |
| Max. voltage | 7.2kV |
| Type of fuse | fuse |
| Voltage min. | 3.6kV |