Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2-1393130-0
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 2-1393130-0
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | screw |
| Operating temperature | -55...80°C |
| Leads | screw terminals |
| Coil resistance | 288Ω |
| Contacts configuration | DPST-NO |
| Contact current max. | 20A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 40ms |
| Coil current | 83.3mA |