Relay: electromagnetic
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
40.0
Tootekood:
2-1393226-5
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 2-1393226-5
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Leads | for PCB |
| Contact material | AgNi |
| Height | 12.3mm |
| Body dimensions | 28.5x10.1x12.3mm |
| Coil resistance | 627Ω |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 8A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 9ms |
| Coil current | 19.1mA |