2-1393232-2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
8.0
Tootekood:
2-1393232-2
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 2-1393232-2
Spetsifikatsioon tootele 2-1393232-2
| Mounting | PCB |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Leads | for PCB |
| Series | RP |
| Height | 25.5mm |
| Body dimensions | 29x12.6x25.5mm |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 12A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 8ms |