2-1393767-0
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
2-1393767-0
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 2-1393767-0
Spetsifikatsioon tootele 2-1393767-0
| Mounting | PCB |
| Operating temperature | -55...75°C |
| Leads | for PCB |
| Contact material | Ag |
| Coil resistance | 700Ω |
| Rated coil voltage | 24V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 3A |
| Relay variant | industrial, monostable |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 0.9W |