Relay: electromagnetic
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
2-1393789-2-1
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 2-1393789-2
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for soldering |
| Number of pins | 10 |
| Height | 10.4mm |
| Coil resistance | 4.114kΩ |
| Rated coil voltage | 24V DC |
| Contacts configuration | DPDT |
| Contact current max. | 2A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 4ms |