Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2-1617022-5
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 2-1617022-5
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | screw type |
| Height | 22.9mm |
| Current rating | 5A |
| Coil resistance | 675Ω |
| Contacts configuration | DPDT |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 6ms |
| Release time | 3ms |