Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2-1617031-0-1
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 2-1617031-0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | PCB |
| Leads | for PCB |
| Contact material | Ag |
| Height | 10.4mm |
| Current rating | 2A |
| Coil resistance | 700Ω |
| Contacts configuration | DPDT |
| Contact current max. | 2A |
| Relay variant | monostable |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 1W |
| Operate time | 4ms |
| Release time | 4ms |