Tootekood: 2.4576M-HC49
Tootja: YIC
Tootja tootekood: 2.4576M-HC49
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Terminal pitch
  • Frequency
  • Resonator tolerance
  • Type of resonator
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 2.4576MHz; ±30ppm; 16pF÷30pF; THT; HC49/U
Mounting THT
Case HC49/U
Power 1mW
Terminal pitch 4.88mm
Frequency 2.4576MHz
Resonator tolerance ±30ppm