Protective bubble bag; L: 375mm; W: 300mm; IEC 61340-5-1; <100GΩ
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
20-006-6005N
Tootja: EUROSTAT GROUP
Tootja tootekood: 20-006-6005N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Protective bubble bag; L: 375mm; W: 300mm; IEC 61340-5-1; <100GΩ
| Material | metallized bubble film bag |
| Version | ESD |
| Width | 300mm |
| Length | 375mm |
| Conform to the norm | IEC 61340-5-1 |
| Closing system | for welding |
| Surface resistance | <100GΩ |
| Features of antistatic elements | have an overlap of 30 mm |
| Type of antistatic accessories | protection bag |
| Kind of protective bag | bubble, shielding, metallised |