20.00M-HC49-S
Tootja: YIC
Tootja tootekood: 20.00M-HC49-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 20MHz; ±30ppm; 20pF; THT
| Mounting | THT |
| Power | 1mW |
| Terminal pitch | 4.88mm |
| Capacitance | 20pF |
| Frequency | 20MHz |
| Resonator tolerance | ±30ppm |