Fuse: fuse; gR; 35A; 500VAC; industrial; NH000; URM
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
2000004.35
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 2000004.35
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gR; 35A; 500VAC; industrial; NH000; URM
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 9W |
| Current rating | 35A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH000 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gR |
| Breaking capacity | 120kA |
| Fuses features | fuse blown indicator |