Fuse: fuse; gPV,gR; 250A; 1kVDC; ceramic,industrial; NH3L
Kordarv:
2.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
2003120.250
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 2003120.250
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gPV,gR; 250A; 1kVDC; ceramic,industrial; NH3L
| Kind of fuse | ceramic, industrial |
| Power dissipation | 50W |
| Current rating | 250A |
| Rated voltage | 1kV DC |
| F dimension | 13mm |
| Fuse size | NH3L |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gPV, gR |
| Breaking capacity | 30kA |
| Fuses features | fuse blown indicator |
| B1 dimension | 32mm |
| A5 dimension | 120mm |
| E4 dimension | 6mm |
| E2 dimension | 61mm |
| A1 dimension | 205mm |
| E1 dimension | 73mm |
| C1 dimension | 50mm |