Fuse: fuse; aM; 630A; 690VAC; ceramic,industrial; NH3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2021308.630
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 2021308.630
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; aM; 630A; 690VAC; ceramic,industrial; NH3
| Kind of fuse | ceramic, industrial |
| Power dissipation | 40W |
| Current rating | 630A |
| Rated voltage | 690V AC |
| Fuse size | NH3 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aM |
| Breaking capacity | 120kA |