Fuse: fuse; aR; 500A; 690VAC; industrial; SQB1; URS
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
2061032.500
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 2061032.500
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; aR; 500A; 690VAC; industrial; SQB1; URS
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 72W |
| Current rating | 500A |
| Rated voltage | 690V AC |
| Fuse size | SQB1 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aR |
| Energy I2t | 180000A<sup>2</sup>s |
| Breaking capacity | 200kA |