Fuse: fuse; aR; 200A; 690VAC; industrial; SQB1; URS
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
2061332.200
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 2061332.200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; aR; 200A; 690VAC; industrial; SQB1; URS
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 44W |
| Current rating | 200A |
| Rated voltage | 690V AC |
| Fuse size | SQB1 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aR |
| Breaking capacity | 200kA |