Microswitch TACT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
633.0
Tootekood:
222ADVBA
Tootja: CTS CORPORATION
Tootja tootekood: 222ADVBA
Spetsifikatsioon tootele Microswitch TACT
| Mounting | PCB, THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Type of switch | microswitch TACT |
| Leads | straight, for PCB |
| Contact material | silver |
| Mechanical durability | 1000000cycles |
| Illumination | none |
| Electrical life | 1000000cycles |
| Key stroke | 0.25mm |
| Contacts configuration | SPST |
| Switching method | OFF-(ON) |
| Operating Force | 1.6N |
| Actuator colour | black |
| Button shape | round |
| Button height | 5mm |