Fuse: fuse; gG,gL; 224A; 400VAC; industrial; NH1
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
224NHG1B-400
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 224NHG1B-400
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG,gL; 224A; 400VAC; industrial; NH1
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 12W |
| Current rating | 224A |
| Rated voltage | 400V AC |
| Fuse size | NH1 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG, gL |
| Breaking capacity | 120kA |