Fuse: fuse; gG,gL; 224A; 690VAC; industrial; NH2
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
224NHG2B-690
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 224NHG2B-690
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG,gL; 224A; 690VAC; industrial; NH2
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 20W |
| Current rating | 224A |
| Rated voltage | 690V AC |
| Fuse size | NH2 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG, gL |
| Breaking capacity | 120kA |