Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 9÷60VDC; RJ45,SC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
24024052230
Tootja: HARTING
Tootja tootekood: 24024052230
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 9÷60VDC; RJ45,SC
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 9...60V DC |
| Operating temperature | 0...55°C |
| IP rating | IP30 |
| Enclosure material | anodised aluminium |
| Series | Ha-VIS eCon 2000 Gigabit Ethernet PoE |
| Width | 120mm |
| Height | 113.5mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Supply current | 220mA |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps, 1Gbps |
| Number of ports | 5 |
| Connectors features | 2x SM (10 km) |
| Depth | 27.3mm |
| Connection | RJ45 |