Tootekood: 25.00M-SMDXT224
Tootja: YIC
Tootja tootekood: 25.00M-SMDXT224
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Capacitance
  • Frequency
  • Resonator tolerance
  • Frequency stability
  • Type of resonator
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 25MHz; ±30ppm; 20pF; SMD; 2.6x2.1x0.65mm
Mounting SMD
Operating temperature -10...70°C
Body dimensions 2.6x2.1x0.65mm
Capacitance 20pF
Frequency 25MHz
Resonator tolerance ±30ppm
Frequency stability ±30ppm