Fuse: fuse; gG,gL; 250A; 500VAC; industrial; NH2
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
250NHG2BWP
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 250NHG2BWP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG,gL; 250A; 500VAC; industrial; NH2
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 23W |
| Current rating | 250A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH2 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG, gL |
| Breaking capacity | 120kA |