Fuse: fuse; gG,gL; 25A; 500VAC; industrial; NH01
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
25NHG01B
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 25NHG01B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG,gL; 25A; 500VAC; industrial; NH01
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 5W |
| Current rating | 25A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH01 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG, gL |
| Breaking capacity | 120kA |