Tootekood: 25SEPF180M
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: 25SEPF180M
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Impedance
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 180uF; 25VDC; ESR: 16mΩ; SEPF; SMD; ±20%; Ø8x12mm
Mounting THT
Operating voltage 25V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 12mm
Impedance 16mΩ
Body dimensions Ø8x12mm
Diameter 8mm
Capacitance 180µF